חברת ITC מספקת פתרונות ותשתיות אינטרנט ותקשורת מתקדמים לעסקים קטנים ולארגונים גדולים

אנו דוגלים מתן שירות ומומחיות ברמה הגבוהה ביותר ושימוש בטכנולוגיות החדישות בעולם. כל מה שאתם צריכים לעסק שלכם – במקום אחד.

אנו אנשי מקצוע בעלי ניסיון של שנים רבות בחברות התקשורת המובילות בישראל, ומומחים בשירותי תקשורת לארגונים גדולים. הקמנו את החברה ב-2014 מתוך רצון לתת מענה לעסקים במשק הישראלי שביקשו לצמצם עלויות תפעול, תוך התאמה והכרה בשינויים התדירים בתעשיית המחשוב והתקשורת, וב-2016 קיבלנו רישיון ספק אינטרנט מטעם משרד התקשורת.

מדוע חשוב להיעזר
בשירותים המקצועיים שלנו?

בעיקר מפני ששתי ההוצאות הקבועות הגדולות של כל ארגון הן מחשוב ותקשורת. עסקים רבים בוחרים לנהל בעצמם את מערך התקשורת המורכב למדי עם הספקים והלקוחות, ולהתעסק עם בעיות הגנה מורכבות, מחדלי אבטחה ותחזוקת תשתיות, כאשר במקביל, הם מוכרחים להישאר מעודכנים בשינויים התכופים בשוק המחשוב והתקשורת בישראל, שמתרחשים בהתאם להתקדמות הטכנולוגיה בעולם.

כפי שאתם יכולים לנחש, זו לא משימה קלה או פשוטה, ולכן אנחנו פה כדי להעניק לכם את השקט שאתם זקוקים לו לניהול הטוב והיעיל ביותר של העסק שלכם.

חברת ITC מאמינה בעבודה יסודית ומדוקדקת, וכפי שכבר הבנתם – זהו סוד ההצלחה שלנו.

בזכות המקצועיות שלנו, אנו מסוגלים להעניק לכם, לקוחותינו הפרטיים והעסקיים, שירות אישי ואיכותי ברמה הגבוהה ביותר.​

אם אתם שואפים להתפנות לניהול העסק שלכם בצורה הטובה והיעילה ביותר, אתם צריכים אותנו, אנשי מקצוע מומחים מהשורה הראשונה בתחום האינטרנט והתקשורת בישראל. אנו נעניק לכם את החופש להתמקד במה שחשוב לכם באמת - לקחת את הארגון שלכם צעד נוסף קדימה ושקט תעשייתי בגזרה הדיגיטלית.

ברוכים הבאים! נשמח שתצטרפו למעטפת הלקוחות שלנו.

סגירת תפריט